Ankara Reklam Danışmanlığı

28 Kasım 2022

Web Tasarımı Nedir?

Firmanızı kurduktan sonra kuruluş amacınız doğrultusunda hizmet veya ürünlerinizin tanıtımı için ekili ve güçlü bir web tasarımı ihtiyacınız olacaktır. Hem firmanızı ön plana çıkaracak hem de rakiplerinizle güçlü bir şekilde rekabet edebilmeniz için kuracağınız web sitesi için her daim yanınızdayız. Hayalinizdeki sitenin web tasarımı kurumu için doğru bir adres arıyorsanız bu yazımızı dikkatlice okuyunuz.

Ankara Reklam Danışmanlığı

24 Kasım 2022

Özel Nitelikli Kişisel Veriler

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na göre bazı veriler özel nitelikli kişisel veriler olarak değerlendirilir. Bu verilerin kapsamı ve mahiyeti hakkında da kanunda yapılan açıklamalara göre bunların kullanılması ve işlenmesi çok özel şartlara bağlıdır. Özel nitelikli kişisel veriler KVKK’ya göre; “Kişilerin ırkı, etnik kökeni, siyasi düşüncesi, felsefi inancı, dini, mezhebi veya diğer inançları, kılık kıyafeti, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlığı, cinsel hayatı, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirlerine ilişkin verileri ile biyometrik ve genetik verileri” olarak tanımlanır. 

Ankara Reklam Danışmanlığı

17 Kasım 2022

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik oluşturma deyince şirkette kullanılan antetli kâğıtlardan katalog ve logoya kadar çok geniş bir ürün yelpazesinden bahsedilebilir. Ankara kurumsal kimlik kapsamında hizmet veren firmalar, müşterileri için ilk olarak logo tasarımı gerçekleştirir. Daha sonra kullanılan bütün sarf malzemeleri ve araçlar üzerine bu logo basılır. Bu sayede logoyu görenin aklına sizin kurumunuz gelir. 

Ankara Reklam Danışmanlığı

10 Kasım 2022

Grafik Tasarım Nedir?

Ankara grafik tasarım hizmeti veren firmalar, uzman kadroları ile kaliteli hizmet almanıza olanak tanır. Genellikle grafik tasarım denilince akla gelen görsel sanatlardır. Bilgisayar icat edilmeden önce elle ve karakalemle yapılan bu meslek, şimdilerde bilgisayar programları vasıtasıyla gerçekleştirilebilmektedir. Bu sayede hem daha az zaman hem de daha az efor harcanır. Unutulmaması gereken bu işi yapabilmek için görsel anlamda yetenekli olmak gerektiğidir. Ayrıntılar ve renk kombinasyonlarına hâkim olabilmek için görsel anlamda yeterli bir eğitimden geçmeniz gerekir.

Ankara Reklam Danışmanlığı

08 03 2022

KVKK Nedir?

24 Mart 2016 Tarihinde mecliste kabul edilen 6698 sayılı kanun olan Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, 7 Nisan 2016 tarihinde resmi gazete yayınlanarak yürürlüğe girmiştir. Söz konusu kanunla ilk başta özel hayatın korunması amaçlandı

Formu Doldurup İletişime Geçebilirsiniz