Ankara Reklam Danışmanlığı

28 Şubat 2023

Facebook Reklamları

Sosyal medyanın gün geçtikçe önüne geçilmeyecek hızla yayılması neticesinde reklam mecraları bu platforma taşınmıştır. Sosyal medya kullanıcılarına yeni reklam fikri oluşturmaktadır. Sosyal medyada kullanıcı, takipçi sayısı, beğeni oranı ve de yorum sayısından elde edilen verilere göre reklam düzenlenme imkanı tanımaktadır. Sosyal medya reklam türlerinden biri de facebook reklamlarıdır.

Ankara Reklam Danışmanlığı

13 Şubat 2023

SEO nedir? Nasıl yapılır?

SEO çalışması ile ilgili merak edenlerin yapmış olduğu aramaların başında SEO nedir? Sorusu gelmektedir. Daha sonra ise SEO nasıl yapılır? Sorusu gelmektedir. Bu blog yazımızda sizlere her iki soru yani SEO nedir? Nasıl yapılır? Sorularına cevap bulacaksınız. SEO “arama motoru optimizasyonu” anlamına gelen İngilizce “Search Engine Optimization” kelimelerin baş harflerimim bir araya gelerek oluşmuş bir kelimedir.

Ankara Reklam Danışmanlığı

10 Şubat 2023

Google ADS Kullanmak Ücretli Mi?

Ticari hayatını internete taşıyıp çağın ve günümüz teknolojinin imkânlarından faydalanmak isteyen işletmeler web sayfalarının ilk sırada çıkması için Google ADS hizmeti almaktadırlar. Doğal olarak en çok merak etmiş oldukları sorunun başında da Google ADS kullanmak ücretli mi? Sorusu gelmektedir.

Ankara Reklam Danışmanlığı

09 Şubat 2023

Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır?

Sosyal medya yöneticiliği ile dijital pazarlamada firmanızın ve markanızın yükselmesi için sizlere güçlü bir iletişim stratejisi belirliyoruz. Sosyal medya yönetimi gün içinde herhangi bir zaman diliminde milyonlarca insanın aktif olarak kullandığı ve zaman geçirdiği facebook, instagram, twitter, tiktok, linkedin gibi farklı sosyal medya mecralarında kullanıcılara markanızı göstererek tanıtımı yapıyoruz.

Ankara Reklam Danışmanlığı

02 Şubat 2023

Google Ads Amacı Nedir?

Ticari hayatını e-ticaret olarak devam ettirmek isteyen işletmeciler Google Ads amacı nedir sorusuna cevap bulmaya çalışmaktadırlar. İşletmesini internete taşıyan herkes Google Ads hakkında bir şeyler duymakta veya araştırıp öğrenmektedirler. Bu yazımızda sizlere Google Ads amacı nedir sorusuna cevap vermeye çalışacağız.

Ankara Reklam Danışmanlığı

30 Ocak 2023

E-Ticaret Danışmanı Ne İş Yapar?

Globalleşen dünyada bilgi ve teknolojinin gelişme paralel olarak üreticilerin, satıcıların, firma sahiplerin de ticari yol ve yöntemleri de değişim göstermiştir. Son zamanlarda internet âlemindeki hızlı gelişimlerle birlikte işletmelerin/firmaların hizmet veya ürünlerini internette tanıtım ilgili artmış olup bu da e-ticaret kavramını ortaya çıkarmıştır.

Ankara Reklam Danışmanlığı

29 Ocak 2023

SEO Hizmeti Ne Demek?

Ticari hayatını web sayfası ile internet dünyasına taşıyan herkesin gündeminde olmaya başlayan SEO hizmeti ne demek sorusu ve SEO hakkında merak etmiş olduğunuz diğer sorular için bu blog yazımızı dikkatlice okumaya başlayınız. Evet, son zamanlarda özellikle birbiriyle rakip halinde olan birçok firma sahibi bir araya geldiğinde benim web sayfam önde veya senin sayfan nasıl birinci sırada diye sorular sorarak biraz ipucu elde etmeye çalışmaktadırlar. 

Ankara Reklam Danışmanlığı

19 Ocak 2023

KVKK Danışmanlığı Ne Demek?

Özel verilen işlenmesinde özellikle özel hayatın dokunulmazlığı ve gizliliği temel amaç olarak belirlenmiştir. Ayrıca, kişilerin haklarını ve özgürlüğünü korumak amacıyla 2016 yılında kanunlaşan kişisel Verilerin Korunması Kanunu (halk arasında kısaltması olan KVKK olarak bilinmektedir) özel veya tüzel bir kişiliğe sahip herkes tarafından uyulması ve dikkat edilmesi gereken ince ve hassas bir konudur.

Ankara Reklam Danışmanlığı

16 Ocak 2023

SEO Ajansı Ne Demektir?

SEO Ajansı sahip olmuş olduğunuz kişisel veya kurumsal web sitenizin web sitenizle eşleşmiş anahtar kelimesiyle Google veya diğer arama motorlarında ön plana çıkarma çalışmalarına verilen addır. Gelişen teknoloji ile internet hayatımızın her noktasında yer almasından dolayı internetin hayatımızdaki etkisi de aynı şekilde ilerlemektedir. Reklamcılık, bir ürünün tanıtımı, bir hizmetin anlatımı veya ticaret gibi birçok alanda insanların başvuru odağı olmuştur.

Ankara Reklam Danışmanlığı

12 Ocak 2023

Web Tasarım Ankara

Web tasarım Ankara olarak yapmış olduğunuz aramalarda artık doğru adrestesiniz. Uzun yıllardır birçok firmanın web sayfasını tasarlayıp anahtarı teslimi şeklinde hizmet veren firmamızla digital pazarlamada kazancınızı artırmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. 

Ankara Reklam Danışmanlığı

09 Ocak 2023

Google Ads Para Alıyor Mu?

Google Ads para alıyor mu? Evet Google ads vermiş olduğu hizmet karşılığı bu hizmeti kullananlardan belli bir ücret almaktadır. Almış olduğu bu ücret karşılığında ise size ait web sitesinin görünürlüğünü rakip firmalara göre daha öne getirir.

Ankara Reklam Danışmanlığı

05 Ocak 2023

Seo Hizmeti Gerekli Mi?

SEO hizmeti gerekli mi evet gerekli. SEO hizmeti web sitenizin organik olarak yükselip ilk sıralarda yer almasını sağlayan bir hizmettir. İnternet ortamında arama motorlarında özellikle de aramaların %75’ine yakının yapıldığı Google aramalarında web sitenizin görünürlüğünü artırmak istiyorsanız SEO hizmeti gerekli mi sorusuna net bir şekilde evet demeniz gerekmektedir.

Ankara Reklam Danışmanlığı

02 Ocak 2023

Google Ads Hizmeti Nedir?

Google ads hizmeti işletmenize ait web sayfasını Google arama motorlarında anahtar kelimeye bağlı olarak sizi üst sıraya çıkarma çalışması olarak adlandırılabilir. Google ads hizmeti ile firmanız tüm Türkiye’ye hatta uluslararası bir çalışma alanınız varsa tüm dünyaya tanıtılmış olacaktır. En önemli yararı ise sizin ürün ve hizmetleriniz potansiyel müşteri konumundaki bilgisayar kullanıcılarıyla buluşmuş oluyor.

Ankara Reklam Danışmanlığı

29 Aralık 2022

Sosyal Medya Danışmanlığı Nasıl Yapılır?

Sosyal medya kişinin kendi çekmiş olduğu veya üretmiş olduğu video, fotoğrafın yayınlandığı ve paylaşıldığı online bir ağdır. Sosyal medyanın her geçen gün cazip hale gelmesiyle birlikte birçok kişi gerek kişisel gerekse kurumsal mesajlarını artık buralardan yaymaktadır. Durum böyleyken firmalar da vermiş oldukları hizmetleri veya satacakları ürünleri artık sosyal medya aracılığı ile duyurmaya başlamıştır. Onlar için de reklam dünyasında yeni bir yöntem olmaya başlamıştır.

Ankara Reklam Danışmanlığı

26 Aralık 2022

Kurumsal Kimlik Nasıl Tasarlanır?

Ankara logo tasarım firmalarından alınan bilgiye göre; markanın ve ya firmanın, çalıştığı sektöre göre renk ve figürlerden oluşan bir logo tasarımı yapılmalıdır. Eğitim sektöründe hizmet sağlayan bir firmanın logosuna ağır sanayide kullanılan figürler konulması elbette doğru bir seçenek olmayacaktır. Kullanılan renkler ve harflerin fontları dahi bu firmanın eğitim sektöründe hizmet verdiğini ilk bakışta karşıdaki muhatabına anlatabilmelidir. Kurumsal kimlik için bize sağlayacağınız bilgiler önem arz etmektedir.

Ankara Reklam Danışmanlığı

19 Aralık 2022

Ankara SEO Hizmeti

Ankara SEO hizmeti olarak her geçen gün gelişim gösteren teknoloji karışında yaşamış olduğumuz dönem geçmişte olduğu gibi bir etki altına girmektedir. Kendini yaşamın her alanında gösteren bu değişime dijital çağ olarak isimlendirebiliriz. Hangi sektör olursa olsun şayet bu değişime ve de dijital çağın gereksinimine ayak uyduramazsa her zaman birkaç adım geriden yürümek zorunda kalacaktır.

Ankara Reklam Danışmanlığı

15 Aralık 2022

Ankara Logo Tasarım

Logo, kurumsal kimliğinizin en önemli parçasıdır. Markanızı diğer markalar arasında farklılaştıran logo kullanımı artık zorunlu bir hale gelmiştir. Şirketinizin ve markanızın fotoğrafı niteliğinde olacak, karşıdaki kişinin logonuzu gördüğünde aklına sizi ve firmanızı getirecek bir tasarıma sahip olması gerekir. Logo ilk bakışta firmanız hakkında pek çok bilgi verebilmelidir. Logonuz firmanızın dış temsilciniz konumundadır. Kullanılan renklerden figürlere hatta yazıda kullanılan harflerin fontlarına kadar her unsuru, çok ince düşünülüp tasarlanmalıdır. Bu bağlamda logo tasarımı yapacak olan Ankara logo tasarım firmasının kurumsal kimliğinizi çok iyi analiz etmesi ve hâkim olması önemlidir.

Ankara Reklam Danışmanlığı

12 Aralık 2022

Google ADS Danışmanlığı

Google ADS ile gazete ve dergilerde reklam verilerek yapılan hizmet ve ürün tanıtım şekli bilişim dünyasında yaşanan baş döndürücü teknoloji gelişimi sayesinde, firmalar marka, ürün ve hizmetlerini internet vasıtasıyla potansiyel müşterilerine tanıtmaya başlamıştır. İnternet dünyasında web 4.0 teknolojisinin gelişimiyle birlikte her kesimden insanın bu âlemde bulunması sebebiyle hizmet ve ürün tanıtımı artık internet tabanında olmaya başlamıştır. Bu gelişimlerle birlikte Google ads danışmanlığı kavramı da ortaya çıkmıştır.

Ankara Reklam Danışmanlığı

08 Aralık 2022

SEO Danışmanlık

SEO danışmanlık firmanızın vermiş olduğu hizmetleri veya satmış olduğu ürünleri potansiyel müşterilere internet ortamında arama motorları aracılığı ile rakip firmalara göre daha görünür hale getirme çalışmasıdır. SEO danışmanlık hizmeti sizlere Google ADS’e ekstra fazladan ücret ödemeden organik olarak sizin web sitenizi üst sıralara çıkarma çalışmasıdır.

Ankara Reklam Danışmanlığı

05 Aralık 2022

SEO Hizmeti Nedir?

  SEO danışmanı nedir? SEO danışmanı ne iş yapar? SEO hizmeti nasıl verilir? Konularında merak etmiş olduğunuz tüm detayları bulacağınız blog yazımıza hoş geldiniz. Öncelikle SEO kelimesinin anlamını açıklamayla başlayalım yazımıza. SEO İngilizce “Search Engine Optimization” kelimelerin baş harflerinden oluşturulmuş ve neredeyse tüm dünyada kullanılan dillerde geçerli olan bir terim olmuştur. Türkçe olarak Arama Motoru Optimizasyonu olarak kullanılmaktadır.

Ankara Reklam Danışmanlığı

01 Aralık 2022

Web Tasarımı Nedir Ne İşe Yarar?

Web tasarım günümüzde İnternet dünyasında çok yaygın olarak kullanılan ve kullanıcının aramış olduğu veya ihtiyacı olan bilgiye/ürüne kolaylıkla ulaşılmasını sağlayan bir aracı konumundadır. 1990’lı yıllarda yavaş yavaş yaşamımıza giren internet ile günümüzde nerdeyse yaşamın vaz geçilmez bir unsuru olmuştur. İnternet kullanıcıların ihtiyaç dutmuş olduğu bilgi veya ürünlere aracılık yapan dijital platforma web sayfası denilmektedir.

Ankara Reklam Danışmanlığı

28 Kasım 2022

Web Tasarımı Nedir?

Firmanızı kurduktan sonra kuruluş amacınız doğrultusunda hizmet veya ürünlerinizin tanıtımı için ekili ve güçlü bir web tasarımı ihtiyacınız olacaktır. Hem firmanızı ön plana çıkaracak hem de rakiplerinizle güçlü bir şekilde rekabet edebilmeniz için kuracağınız web sitesi için her daim yanınızdayız. Hayalinizdeki sitenin web tasarımı kurumu için doğru bir adres arıyorsanız bu yazımızı dikkatlice okuyunuz.

Ankara Reklam Danışmanlığı

24 Kasım 2022

Özel Nitelikli Kişisel Veriler

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na göre bazı veriler özel nitelikli kişisel veriler olarak değerlendirilir. Bu verilerin kapsamı ve mahiyeti hakkında da kanunda yapılan açıklamalara göre bunların kullanılması ve işlenmesi çok özel şartlara bağlıdır. Özel nitelikli kişisel veriler KVKK’ya göre; “Kişilerin ırkı, etnik kökeni, siyasi düşüncesi, felsefi inancı, dini, mezhebi veya diğer inançları, kılık kıyafeti, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlığı, cinsel hayatı, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirlerine ilişkin verileri ile biyometrik ve genetik verileri” olarak tanımlanır. 

Ankara Reklam Danışmanlığı

17 Kasım 2022

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik oluşturma deyince şirkette kullanılan antetli kâğıtlardan katalog ve logoya kadar çok geniş bir ürün yelpazesinden bahsedilebilir. Ankara kurumsal kimlik kapsamında hizmet veren firmalar, müşterileri için ilk olarak logo tasarımı gerçekleştirir. Daha sonra kullanılan bütün sarf malzemeleri ve araçlar üzerine bu logo basılır. Bu sayede logoyu görenin aklına sizin kurumunuz gelir. 

Ankara Reklam Danışmanlığı

10 Kasım 2022

Grafik Tasarım Nedir?

Ankara grafik tasarım hizmeti veren firmalar, uzman kadroları ile kaliteli hizmet almanıza olanak tanır. Genellikle grafik tasarım denilince akla gelen görsel sanatlardır. Bilgisayar icat edilmeden önce elle ve karakalemle yapılan bu meslek, şimdilerde bilgisayar programları vasıtasıyla gerçekleştirilebilmektedir. Bu sayede hem daha az zaman hem de daha az efor harcanır. Unutulmaması gereken bu işi yapabilmek için görsel anlamda yetenekli olmak gerektiğidir. Ayrıntılar ve renk kombinasyonlarına hâkim olabilmek için görsel anlamda yeterli bir eğitimden geçmeniz gerekir.

Ankara Reklam Danışmanlığı

08 03 2022

KVKK Nedir?

24 Mart 2016 Tarihinde mecliste kabul edilen 6698 sayılı kanun olan Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, 7 Nisan 2016 tarihinde resmi gazete yayınlanarak yürürlüğe girmiştir. Söz konusu kanunla ilk başta özel hayatın korunması amaçlandı

Formu Doldurup İletişime Geçebilirsiniz