TANITIM FİLMİ

Tanıtım filmi ürünleri, firmalar, internet siteleri için reklam yapmak amacıyla yayınlanan filmlerdir. Tanıtım filmleri genelde, internet siteleri, televizyon, sosyal medya yayınları üzerinden yapılabilir. Ürünlerin, firmaların ya da sitelerin tanıtımlarının yapılması tüketiciler tarafından daha çok tercih edilmesini sağlar.


‘’ ANKARA REKLAM DANIŞMANLIĞI OLARAK ŞİRKETLERİN REKLAMLI VE
FOTOĞRAFLI TANITIM FİMLERİ GİBİ PROJELER YÜRÜTEREK BİRÇOK KALİTELİ
PROJELER YÖNETTİK.’’

ANKARA REKLAM AJANSI verdiği kaliteli hizmetlerden ötürü tanıtım filmi konusunda çalıştığı birçok bölgede en çok tercih edilen reklam ajansları arasında yer alır. Sizlere ANKARA REKLAM DANIŞMANLIĞI Ajansının verdiği kaliteli tanıtım filmi hizmetleri, prodüksiyon tasarımı konusunda verdiği hizmetlerden bahsedeceğiz. Ayrıca Youtube prodüksiyon şirketleri, animasyonlu tanıtım filmi yapma, Ankara tanıtım videosu tanıtım filmi hazırlama gibi birçok konuda sizleri bilgilendireceğiz. Ayrıca video prodüksiyon nedir gibi soruları bu hizmet yazımızda görebileceksiniz.

ANKARA REKLAM DANIŞMANLIĞI Kreatif ve yaratıcı olan yapımları ile oldukça güçlü bir alt yapıya sahiptir. Birçok konuda hizmet veren geniş bir platforma sahiptir. ANKARA REKLAM DANIŞMANLIĞI; grafik tasarım prodüksiyonu, kurumsal web tasarımı, dijital pazarlama ve reklam hizmetleri gibi birçok alanda sizlere ciddi hizmetler sunar.

Pazarlama iş dünyasının en can alıcı konusudur. Firmaların internet sitelerin ya da farklı ürünlerin pazarlanması birçok kullanıcıya ulaşmak için oldukça önemlidir. Bu çalışmalar içerisinde reklam ve tanıtım filmleri de yer alır. Tanıtım filmleri şirketlerin ve uygulamaların tanıtım filmleri olabilir. Yapılan tanıtım filmlerinin ilgi çekici, farklı ve yaratıcı olması gerekir. Bu çalışmaları yaparken çalışmak istediğiniz ajans seçimi oldukça önemlidir. Bu konuda çalışmak istediğiniz şirket hakkında detaylı bilgiler alınmalıdır.

Ankara bölgesinde tanıtım filmi hizmetleri sunan ANKARA REKLAM DANIŞMANLIĞI izlere yaratıcı ve verimli tanıtım filmi hizmetleri sunar. Firmaların yeni kampanyalarını, ürün ve hizmetlerini büyük kitlelere yaratıcı ve eğlenceli bir biçimde ulaştırıp, akıllarda kalmalarını sağlıyoruz. Marka değerlerinizi arttırmak ve markalarınızın insanların gözdesi haline gelmesi sağlıyoruz.

Ankara Reklam Danışmanlığı Tanıtım Filmi

Tanıtım filmleri dijital platformlarda, TV’lerde yapılan kısa filmlerdir. Görsel teknolojinin ilk zamanlarından bugüne kadar dünyadaki en verimli iletişim araçlarından biri reklamlardır. Firmamız sizlere kaliteli hizmetlerini son teknolojiye dayalı araçlarıyla sunmaktadır.

Youtube, TV kanalları, internet siteleri, sine vizyon ve projeksiyon gösterim çalışmalarını görüntü formatlarına göre sizlere en kaliteli şekilde sunar. Firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi, tanıtmak için en etkileyici yol, kısa tanıtım filmleridir. Reklam çekimleri için, teknik araçları, senaryo, çekim çalışmaları, post prodüksiyon çalışmaları ve kurgu hizmetlerinden en verimli şekilde faydalanabilirsiniz.

Reklam filmi prodüksiyonunun hayata geçirilmesi adına sizlere verdiğimiz hizmetler içerisinde; oyuncu alternatifleri, kast, senaryo, kameraman, yönetmen, ışık, ses ve kurgu ekiplerimiz sayesinde reklam çekimlerinize müzik, görüntü montajıyla oldukça iyi bir hizmet sunuyoruz.

Reklam Çekimlerinde Dikkate Aldığımız Konular

  • Reklam filmleri için tüm gereksinimlerinizi belirleyip karşılıyoruz,
  • Reklam faaliyetleri için hedef kitlesi belirleme ve bu kitleden bir ilham alıp senaryo oluşturulması,
  • Anlatım şeklinin ve içeriklerin belirlenmesi,
  • Işık sistemleri, oyuncu ekibi, kamerayla reklam çekimi,
  • Efekt programları sayesinde animasyonların tasarlanması,
  • Reklam ve montaj süreçlerinin yönetilmesi,
  • HD kalitesinde video çekimi,
  • Televizyon reklamları vermek isterseniz, reklam senaryosunun çekim süreçlerine kadar bütün beklentilerinizi profesyonel bir biçimde karşılıyoruz.
  • Tüm isteklerinizi, doğru ve tam ekipmanlarımızla hazırlıyoruz. Çekimler için sizlere mekân ayarlıyor ve çelimlerinizi tamamlıyoruz.
Ankara Reklam Danışmanlığı Prodüksiyon

Viral Reklam

İnternetin günlük hayatımıza girmesiyle birlikte birçok sarsıcı olayla karşılaşabiliyoruz. Dakikalar içerisinde bir video, resim, söz ya da konuşmanın büyük kitlelere ulaştığını görmek mümkün. İşte bunları kontrollü yapan bir kitle söz konusudur. Bu olaylara viral denmektedir. Viral reklamlar genelde, ağızdan ağıza ya da sosyal medya sayesinde virüs gibi oldukça hızlı bir şekilde yayılabiliyor. Bu reklamları genellik sosyal medyada büyük kitlelerde ciddi etkiler yaratmak isteyen şirketler yapıyor. Viral reklam çalışmaları gerçek manada profesyonellik isteyen ve oldukça zor olan bir çalışmadır.

Sizlere Ankara Reklam Danışmanlığı olarak Tanıtım filmi hizmetlerini planlı ve stratejik analizlerle sunuyoruz. Ürünlerinizin, firmanız ve şirketleriniz için oldukça kaliteli hizmetler veriyoruz.

Formu Doldurup İletişime Geçebilirsiniz